Odwarstwienie siatkówki i brak poprawy po dwóch zabiegach laserem

Witam. Mam odwarstwienie siatkowki z zakładka pierwszy zabieg przyklejenia laserem miałam 3 tyg. temu, niestety trzeba było powtórzyc zabieg, miałam go 4 dni temu na razie nie widzę poprawy , kiedy może ona nastapić, ile razy można mieć laser, i czy w ogóle to pomoże na razie widzę dobrze tylko na dole oka jakby przebijało światło. Jaka ewentualnie operacja by mnie czekała, czy lepiej,wypełnienie olejem , gazem ,czy innym płynem.Co może jeszcze pomóc w przyklejeniu się siatkówki.Proszę o pomoc.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W przypadku braku poprawy sugeruję konsultację u okulisty specjalizującego się w chorobach siatkówki - lekarz podejmie decyzję o dalszym postępowaniu i ewentualnym innym zabiegu.