Odwyk narkotykowy - jak przebiega?

Witam. Moje pytanie związane jest z heroiną, a konkretniej bardzo interesuje mnie przebieg leczenia odywykowego od tego narkotyku. Jak przebiega? Jak człowiek się wtedy czuje? Czy ma w ogóle siły na cokolwiek? Jak reaguje organizm? I jakie są objawy odstawienia bedąc na lekach, przebywając w ośrdoku? Proszę o szczerą i wyczerpującą odpowiedź w tym temacie. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witamy serdecznie!

Podczas okresu po odstawieniu narkotyków osoby uzależnione zgłaszają wiele objawów ubocznych, które są związane z oczyszczaniem organizmu ze szkodliwych substancji. Do najczęstszych objawów odstawiennych należą: zmęczenie, brak snu, podkrążone oczy, bladość skóry a także gorączka, dreszcze, wymioty, halucynacje oraz lęki. Ponieważ każdy organizm inaczej manifestuje odstawienie szkodliwej substanicji nie można jednoznacznie określić stopnia nasilenia objawów. Pobyt w ośrodku leczenia uzależnień oraz zażywanie leków ma na celu zmniejszenie skutków ubocznych.