Odzwyczajanie dziecka od pieluch

witam, chciałam się dowiedzieć kiedy mogę zacząć oduczać swoją córcię całkowicie od pieluch? w tej chwili ma 15 miesięcy i bez problemu korzysta z nocnika, robi tam kupkę i czasami zdarzy się że siku. Ale nie wiem czy to jest odpowiedni moment? czy nie jest to za wcześnie? kiedy mogę zacząć jej zakładać tylko majteczki bez pieluszek. z góry dziękuję. pozdrawiam

Gratuluje ,że już teraz córcia załatwia się do nocnika.
Jak najbardziej konsekwentnie odzwyczajamy od pieluch.
Sama Pani oceni czy już można zakładać majteczki bez pieluchy.
Natomiast na dłuższa trasę podroży trzeba czasem z niej skorzystać.

Ciepło pozdrawiam