Odzyskanie sprawności po artroskopii kolana

Jestem po artroskopi kolana i chciałam sie dowiedzieć kiedy odzyskam sprawność taką jak kiedys miałam. Wiem ze to indywidualnie zalezy od każdego no ale tak mniej wiecej jaki to okres . Kiedy bede mogła dalej zaczac ćwiczyc , tańczyć?:)

Aleksander Ropielewski

Jeżeli była to tylko artroskopia diagnostyczna to w przeciągu tygodnia czasu.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Witam.Zależy co miała Pani "robione " w kolanie - usnięcie łakotki,jej szycie ,usnięcie błony maziowej?
W zasadzie okre sprawności po artoskopi kolana oceniał bym na 1 do 4 tygodni.
pozdrawiam