Odzyskanie utraconych kilogramów w wyniku pracy fizycznej

w ciagu 6 miesiecy schudlem 16 kg teraz pracuje ciezko 10 godzin w tym jeden posilek w domu jem 2 posilki chcem odzyskac stracone kilogramy jak najszybciej a nawet wiecej bardzo prosze mi pomuc w tym juz nawet nie chodzi mi o tluszcz tylko zeby wygladac jak wczesniej prosze odpisac i pozdrawiam radek

Niestety 2,3 posiłki to znacznie za mało aby trwale przytyć przy takiej ilości godzin pracy fizycznej. Należy zjadać ok. 5,6 posiłków na dobę. Dominować powinny produkty wysokiej jakości odżywczej. Proszę najczęściej zjadać potrawy mączne z dodatkiem mięsa, ryby np. łosoś. Jeśli chodzi o owoce to wskazane będą banany, awokado, mango, arbuzy, winogrona. W miarę możliwości proszę często odpoczywać (bez nasilonej aktywności fizycznej). Można również wspomóc dietę tzw. Nutridrinkami dostępnymi np. w aptekach, w małej objętości produktu jest całkiem spora ilość kalorii, która jest w stanie zastąpić odpowiednio zbilansowany posiłek. Przy każdym posiłku proszę spożywać węglowodany (najlepiej te złożone) np. Kasza gryczana, ryż brązowy, kasza pęczak, makaron razowy itp. Życzę powodzenia.