Ofiara przemocy domowej

gdy mąż mnie pobije to co mam robić uciekać? , czy zostać mam 2 dzieci a co z dobrem materialnym , jesteśmy 4 lata po ślubie a 13 lat w związku ,13 lat mieszkam u niego ,pracuje w gospodarstwie itp .prosze o szybką odp
ponad rok temu

Nikt nie ma prawa do fizycznej i psychicznej przemocy, a każdy ma prawo sie bronić. Można skorzystać z pomocy policji lub sądu. Jeśli chodzi o aspekt psychologiczny to w tej sytuacji ważne jest wsparcie bliskich osób lub profesjonalisty ( psychoterapeuty)

Witam Panią Serdecznie,

Tak, proszę uciekać, poinformować Policję.

Może się też Pani skontaktować telefonicznie z Ośrodkiem Interwencji kryzysowej, gdzie bezpłatnie, całodobowo i profesjonalnie otrzyma Pani i Pani Dzieci pomoc, jakiej będzie potrzeba.

Życzę Pani wewnętrznej siły,
Irena Mielnik-Madej