Oglądanie filmów pornograficznych przez kobietę

Witam.Nie wiem czy jestem uzalezniona,ale czesto wracam do filmow porno.Mam partnera od 3 lat.On wie,ze czasem obejrze.ale tylko w celu samozaspokojenia.Czy mam czego sie obawiac?Czasem wole obejrzec film niz isc do partnera,ktory duzo pracuje i jest zmeczony.

Witam,
Pani opis problemu jest niejednoznaczny. Z jednej strony mówi Pani o sobie jako osobie uzależnionej od filmów porno ,,często wracam” a z drugiej strony ,,czasem obejrzę”. Coś tu się wyklucza. Nie da się postawić diagnozy. Zapytałabym, czy problemem jest to, że nie może się Pani oderwać od oglądania filmów, ciągle myśli Pani o tym, aby obejrzeć film, zajmują Pani dużo czasu i jest to główny sposób zaspokajania seksualnego.
Być może problemem nie są same filmy, lecz tylko objawem poważniejszego problemu w Państwa związku. Warto przyjrzeć się relacji partnerskiej. Być może coś tam nie działa. Jak nie działa to widać to w łóżku. Dlatego warto poszukać gdzieś głębiej. Jeśli problem nie leży w relacjach, ale głównie związany jest z seksualnością pomocne może być konsultacja u seksuologa.
Pozdrawiam
Milena Goncerz