Oglądanie filmów w okularach 3D i ich wpływ na wzrok

Dzień dobry, chciałbym zapytać czy częste oglądanie filmów w okularach 3D może mieć negatywne konsekwencje dla wzroku?

Witam. oglądanie filmów w 3D samo w sobie nie jest groźne dla wzroku. Jeśli jednak podczas oglądania wystąpią takie objawy jak np. ból oczu, ból głowy, złe samopoczucie należy je przerwac i skonsultować to z lek. okulista.pozdr. Barnyk.

Witam,

obecnie nie istnieją dowody naukowe przemawiające za negatywnym wpływem okularów 3D na wzrok. Jednakże niektórzy mogą odczuwać dyskomfort połączony nawet z bólami głowy.