Oglądanie nagich kobiet w internecie przez młodego, żonatego mężczyznę

Witam Mam 23 l. a mój Mąż 27 l. Od jakiegoś miesiąca zauważyłam że maż ogląda nagie kobiety w internecie.. Ma też wiele profili internetowych by poznawać nowe kobiety.. Czy mój Maż pragnie zdrady ?

Warto ze sobą rozmawiać, mówić o swoich uczuciach i potrzebach, stawiać granice i wspólnie wypracowywać najlepsze możliwe rozwiązania. Zachęcam Panią do uświadomienia sobie swoich u czuć i emocji związanych z ta sytuacja, a także tego, czego by Pani oczekiwała od męża, a dalej do podjęcia dialogu z nim.

Witam, trudno powiedzieć jakie intencje ma Pani mąż oglądając w internecie nagie kobiety. Zakładanie wielu profili do poznawania kobiet może być niepokojące. Zachęcam do rozmawiania na ten temat ze współmałżonkiem. Jeżeli sprawia to trudność być może warto zgłosić się na terapię małżeńska. Pozdrawiam