Ogniska hiperintensywne w wyniku badania obrazowego

Cz to cos powaznego.pojedyncze drobne ogniska hiperintensywne w obrazach T2 zaleznych o charakterze demielinizacji wtornej.Prosze o jakas porade

Piotr Jurczyk

Witam. Wszystko zależy od objawów klinicznych i od tego, z jakiego powodu było wykonane badanie MR. Jeśli w ocenie prowadzącego neurologa nie tłumaczą one objawów, to wystarczy kontrola za jakiś czas. Pozdrawiam.