Ognisko hiperdensyjne w płacie wątroby a reseksja guza w śródpiersiu

Czy ognisko hiperdensyjne wielkości 2,4cm w prawym płacie wątroby,może być"wznową choroby"? Syn jest 5 lat po resekcji guza w śródpiersiu(germinalnego).
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Hiperdensyjne ognisko w wątrobie to prawdopodobnie krwiak. Ze względu jednak na wywiad nowotworowy należy przeprowadzić dokładniejsza diagnostykę.