Ogromne napięcie seksualne i za duże libido

Witam, wydaje mi sie, ze posiadam za duze libido oraz odczuwam ogromne napiecie seksualne ktorego rozladowanie jest dla mnie klopotem (szczegoly to osobna sprawa). Do kogo sie udac by podjac z tym walke?

Witam, powinien Pan się udać do lekarza-seksuologa oraz seksuologa- psychologa. Konsultacje u obu tych specjalistów są niezbędne aby poradzić sobie z opisanym problemem. Pozdrawiam