Ogromne zapotrzebowanie na seks

Witam, jakiś czas temu odkryłam u siebie wielką potrzebe seksu byłam u seksuologa jednak ten tylko powiedział aby unikać mężczyzn - oraz filmów erotycznych. Dla mnie to jest żenująca odpowiedz gdyz jak mozna unikać mężczyzn hmm..... nawet gdy ich obok nie ma to są inne metody zadowolenia samego siebie.Nie radze sobie z tym lacznie zahaczając o na szczęście chyba nie udaną próbę unicestwienia siebie.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Uzależnienie seksualne należy traktować jako podjednostkę diagnostyczną F63 czyli grupa zaburzeń nawyków i popędów. Dodatkowo pojawiające się myśli samobójcze jasno kierują tok leczenia na leczenie psychiatryczne. Nie można bagatelizować takich objawów i bezwzględnie polecam skorzystać z pomocy psychiatry.