Ogromny problem z łupieżem u 25-latki

Witam mam okropny problem z łupieżem, stosowałam wszelakie szampony przeciwłupieżowe ale żaden nie działa. Łupież u mnei pojawił się 5 lat temu przy pierwszym dziecku i nie mogę się go pozbyć, domowe środki tez nie działają, Czy mogę otrzymać jakąś poradę co zrobić, co kupić..

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie się z dermatologiem i pogłębienie diagnostyki. Pozdrawiam.