Ogromny stres i ból brzucha u 18-latki

Nie radze Sb ze Sb caly czas jestem w ogromnym stresue nie mogę sie na niczym skupić boli mnie brzuch caly czas che mi sie plakac co mam robic?pomocy

Dzień dobry,

Proszę udać się do psychologa lub psychoterapeuty, którzy tylko w kontakcie osobistym mogą ocenić jakiej formy pomocy Pani potrzebuje. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Psychologicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ).

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza