Okaleczenia, próby samobójcze, brak sensu życia

czy ja mam depresje? okaleczam sie juz od 2 lat, mialam 3 proby samobojcze. nie widze sensu zycia. nie umiem sie nim cieszyc, uwazam ze gdyby mnie nie bylo, wszyscy byliby szczesliwi. nikt by nie tesknil. sama juz nie wiem po co ja zyje, stalo sie to juz dla mnie meczace i wrecz nudne, z niczego sie nie ciesze. zaden lekarz mi nie pomoze, nie zrozumie tego ze czuje sie beznadziejna, i bezwartosciowa. na dodatek mam problem z zaburzeniami odzywiania, wszyscy mowia ze anoreksja. juz nie wiem nic.

Witam. Powinna Pani pójść koniecznie na psychoanalizę bądź psychoterapię psychoanalityczną w swoim mieście (o ile ktoś taki taką terapią się zajmuje). Niech pani nie zostawia tego tak a szuka dla siebie psychoterapeuty. Powodzenia.

Dzień dobry,

Nie pisze Pani nic czy próbowała podjąć leczenie psychoterapeutyczne.
Jeżeli nie - to jak najbardziej namawiam Panią do tego. Poza psychoterapią w formie ambulatoryjnej, może warto rozpatrzyć leczenie w oddziale psychoterapeutycznym ?
Proszę zapoznać się z ofertą różnych oddziałów w Polsce, ukierunkowanych specjalnie do osób z zaburzeniami odżywiania (np.: Szp.Uniwersytecki w Krakowie).