Okłamywanie w związku i kontakty z byłymi partnerkami

Witam. Od jakiegoś czasu mój mąż mnie oklamuje twierdząc że nie pisze że swoją byłą dziewczyną ale to nie jest takie zwykle pisanie jak kolega z koleżanka. Nie wiem co mam już robic czasem nie chce mi się żyć ale szkoda mi naszych dzieci. Gdy się poznaliśmy było całkiem inaczej a teraz wszystko jest do niczego mąż nawet mnie nie przytuli ani nie pocaluje tylko ciągle mi mowi że mam schudnac woli siedzieć cały dzień w telefonie niż np. Pobawić się dziećmi. Nie wiem co mam zrobic już.

Dzień dobry!

Ma Pani wpływ na siebie, na swoje życie i może je zmieniać.
Pomoc i wsparcie znajdzie Pani między innymi w psychoterapii.
Warto zacząć!

Pozdrawiam!

Na tym etapie zachęcam, aby podjęła Pani psychoterapię indywidualną u wykwalifikowanego specjalisty, aby odzyskać poczucie własnej tożsamości oraz zdrową samoocenę, a także odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące Pani granic oraz oczekiwań w małżeństwie.