Okrągłe, czerwone plamy na udach

witam, od jakiegos czasu mam na udach wielkie okragle czerwone ropne plamy.Nigdy w zyciu tego nie mialam , depiluje sie juz 20 lat, boli mnie to,jestem osoba ktora dba o higiene. Niektore plamy maja nawet 3 cm, i w srodku jest ropa :( prosze o pomoc, czy nalezy isc do lekarza ?Zmienilam otoczenie, czy moze to byc przyczyna korzystania z toalety gdzie korzysta jeszcze kilka innych osob, nie dbajacych o higiene ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do chirurga.