Okrągłe ognisko w rzucie talerza kości biodrowej

Witam, mój Tata po rozpoznaniu raka prostaty miał wykonane badanie scyntografii układu kostnego. W opisie pada zdanie intensywnie gromadzący się znacznik, okrągłe ognisko w rzucie talerza kości biodrowej. Wniosek " w rzucie talerza biodrowego nie można wykluczyć charakteru mts do rozważenia pogłębienie diagnostyki radiologicznej opisywanej zmiany". Proszę o odpowiedź czy to oznacza, ze mój Tata ma przeżuty? Jak zły jest to wynik co on może oznaczać? Mój Tata od 23 lat jest po wylewie lewostronny

Lek. Artur Jeliński Urolog

Moze to swiadczyc o obecnosc przrzutow .powinna pani porozmiac z lekarzem leczacym ktory badl i na reszewyikow i dotychczasowe leczenie