Okres 21 dni po pierwszym stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

nie dawno przeżyłam swój pierwszy raz z chłopakiem , po 21 dniach od stosunku dostałam okres. czy jest możliwość że jestem w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli był to stosunek przerywany lub niezabezpieczony to szansa na zapłodnienie jest dużą. W tej sytuacji konieczna jest wykonanie testu ciażowego.