Okres trwający jeden dzień po tabletkach hormonalnych

Witam mam 24 lata, i od 4 misiecy moj okres trwa 1 dzien i jest konsystencji pl"powidła". Robione mialam badania hormonalne i mialam zdecydowanue podwyzszone testosteron i dsha. Dostalam tabletki hormonalne i od mometu ich zazycia moj okres tak wyglada czy to jest normalne?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Podobne objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych. Warto wykonać badanie ginekologiczne w celu oceny endometrium. Jakość i wygląd menstruacji jest zmiana. Jeżeli to jedyny objaw najprawdopodobniej nie ma powodów do obaw.