Okres w terminie a prawdopodobieństwo ciąży

witam ostatnio kochałam się chlopakiem czyli 4 sieprnia i wcześniej 20 lipca za każdym razem byliśmy zabezpieczeni prezerwatywa nie pękła a spuścił sie już poza mną. okres mialam 13 lipca mój cykl trwa ok 30-33 dni dzisiaj tzn. 12 siepnia dostałam okresu. i mam pytanie czy to może być okres czy krwawienie w ciązy?bolał mnie brzuch dzien przed tym krwawieniem lekko bolały mnie piersi jak dotykałam dzisiaj już nie bolą. krwawienie nie jest duże bo to pierwszy dzień . czy moge być w ciązy? :(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Prawdopodobnie jest to związane z pojawieniem się normalnego krwawienia miesięcznego.