Okres wywołany luteiną i endometrium trójlinijne

w 10 dc bylam u ginekolga9WYWOLANY LUTEINA), moje endometrium bylo trojlinijne i wynosila 0.425 cm. czy w 19 dc moglam byc juz po owulacji? to moj 3 cykl od odst tabletek 2 skladnikowych. bralam je 3 msc. 1 OKRES-32 DC(LUT OD 28DC) 2 okres 25 dc (luteina od 19dc) dziś 20 dc a luteine biore od 19 dc. z gory dziekuje:)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z badań wychodziłoby iż rzeczywiście jest Pani już po owulacji.