Określenie daty zapłodnienia u 18-latki

Witam, 25 lipca miałam okres, później 24 sierpnia. 18 września wystąpiło jednodniowe brązowawe krwawienie. 26 ginekolog wykrył ok 10 mm pęcherzyk ciążowy. Chciałabym się dowiedzieć kiedy mniej więcej mogło dojść do zapłodnienia. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie doszło do tego w okresie od 6 do 13 sierpnia. Nie mam jednak możliwości określić tego precyzyjnie.