Okropny smak a grypa

10 dni temu zachorowalam na grypę pogorszył mi się smak i zapach teraz już jestem prawie zdrowa mam tylko jeszcze coś w gardle gleboko co trudno odksztusic. Smak nadal okropny nie mogę jeść . nawet zwykła woda mi nie podchodzi. Pomocy.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. radziłbym udanie się z tymi dolegliwościami do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.