Omamy, depresja a zespół dwubiegunowy

Witam.Zawsze byłam wrażliwą osobą.ROk temu wpadłam w depresję.Bylam w szpitalu i leczono mnie leki antydepresyjnymi.Po szpitalu czułam się jak nowo narodzona.Niestety koszmar znów powrócił.Lekarz stwierdził u mnie zespół dwubiegunowy,i zmieniono mi leki.Ale nie działały,więc po kolejnym wywiadzie powiedział że mam objawy schizofreni(głosy,omamy)i zmienił leki na antypsychotyczne.Głosy minęły ale zły humor powrócił,i chciałąbym ponownie na depresje.Ale boję sie że wrocą omamy.Czy mogę obydwa?

Dzień dobry,

Proszę udać się do swojego lekarza psychiatry i z nim porozmawiać o swoich objawach/wątpliwościach, ponieważ on zna Panią osobiście i Pani historię leczenia.