Omamy i uczucie podsłuchiwania u 67-latka

Pomózcie . Moj tata ma 67 lat . Dwa tygodnie temu po raz pierwszy cos sie stało. Ojciec jest przekonany momentami ze jest sledzony , podsłuchiwany. Byłam z nim u psychaitry dostał na to leki, zazywa drugi tydzień ale , duzo spi , ma skurcze miesni i rozumie ze to choroba ale wiem że w srodku jest w nim walka , w chwilach slabosci kiedy chyba przestaje sie pilnowac dalej opowiada swoje opowiesci nawet paragony zbiera bo ktos czycha zeby nie wzial paragonu ...

Dzień dobry,

Na efekty leczenia farmakologicznego potrzeba trochę czasu.
Ważne, że Pani ojciec jest pod opieką lekarza i żeby przyjmował systematycznie leki.