Omamy wzrokowe i łuszczyca u 32-letniej kobiety

Kobieta 32 lata, widzi robaki których niema, do tego podczas snu ja gryzą. Dochodzi do wywlekania mebli z tego powodu na srodek mieszkania.Problem ze snem, śpi o każdej porze dnia i nocy twardym snem, potrafi przespać cały dzień i noc. Mozna 100 razy dzwonic i tak nie slyszy.3 problem to gromadzenie niepotrzebnych rzeczy .Od roku utrzymujący się nieustanny stres, choruje także na łuszczyce.co jej jest i jak namówić na leczenie , bo nie chce twierdzi ze jest zdrowa

Dzień dobry,

Osoba, o której Pan/i pisze powinna znaleźć się pod opieką lekarza psychiatry.
Jeżeli nie będzie chciała się udać, to proszę zorganizować wizytę domową.
Diagnozę co konkretnie dolega osobie, może postawić wyłącznie lekarz psychiatra w kontakcie osobistym. Natomiast jest to stan, gdzie bezwzględnie konieczne jest wprowadzenie farmakologii.

Witam w sytuacji bycia przy halucynacjach tej osoby proszę wzywać pogotowie, zostanie przewieziona i zbadana na oddziale psychiatrycznym. Halucynacje to stan w którym potencjalnie pacjent zagraża swojemu życiu nie musi wtedy wyrazić zgody na leczenie. Pozdrawiam serdecznie.

Witam. Zgłosić się do psychiatry po pomoc, on zapewne zna odpowiednie procedury. Porozmawiać z pracownikiem Pomocy Społecznej, który również może pomóc. Pozdrawiam