Omdlenia i częste bóle głowy u młodej osoby

Witam Jestem Natalia i mam 27 lat. 2 lata temu rano przed pracą, gdy się malowałam przed lusterkiem w mojej głowie pojawiły się dziwne obrazy i zemdlalam. PoTemu miałam dolne bóle głowy i 2 raz zemdlalam. Po tym wszystkim pojechałam do szpitala zrobili mi wszystkie badania: krwi , cukrzyca, badania serca Ekg (wszystkie) tomografia głowy, Neurologie , epilepsja itd wszystkie badania wypadły bardzo dobrze. Az do przedwczoraj po 2 latach omdlenia wróciły ból głowy mdleje bardzo często :(

Nie zrozumiałam Pani twierdzenia, że było omdlenie przed 2 laty obecnie wystąpiło ponownie i jest bardzo często. Czyli ponownie trzeba wykonać badania u lekarza POZ i u specjalistów, pozdrawiam.

W przypadku omdleń bardzo ważny jest wywiad tj szczegółówy opis zdarzenia bezpośrednio od osoby która zemdlała i jeśli to możliwe od świadka zdarzeniaco pozwala ukierunkowac diagnostykę.
W przypadku podejrzenia tła serowo-naczyniowego należy wykonac EKG -holter, czasami kilkakrotnie, Echo serca, test pionizacyjny i inne
W przypadku podejrzenia tła neurologicznego EEG, holter EEG, EEG prowokowane np nieprzespana nocą i inne