Omdlenia i tachykardia

Witam ma 35 lat jestem kobieta trafiłam dwa razy na SOR po omdleniu i tachykardia tam podano mi leki i zrobiono badania nic istotnego nie wykazały poza łagodną hiponatermią która za dwa dni była już w normie biorę bisokard 5 mg nada się źle czuję drętwieją mi ręce i czuję ucisk w klatce piersiowej do tego puchną mi ręce i nogi a serce nadal bije szybko 90 100 puls co może być przyczyną USG serca ok

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

warto byłoby jeszcze wykonać ekg wysilkowe oraz Holtera ekg. Jeśli wyniki wyjdą i lekarz Kardiolog nie stwierdzi choroby serca wskazana jest wizyta u psychologa gdyż przyczyną może być nerwica.

Pozdrawiam.

Małgorzata Panek

Pani objawy i prawidłowe wyniki badania ECHO mogą świadczyć , że występują u Pani zaburzenia rytmu serca. Niepokojące są natomiast obrzęki i dolegliwości w klatce piersiowej. Należałoby wykonać badanie Holter EKG przez 24 godzinny oceniając rytm serca. Proszę udać się na konsultację do kardiologa. W razie nasilonych dolegliwości bólowych proszę zgłosić się niezwłocznie na SOR.
Pozdrawiam