Omdlenia i tachykardia
Witam ma 35 lat jestem kobieta trafiłam dwa razy na SOR po omdleniu i tachykardia tam podano mi leki i zrobiono badania nic istotnego nie wykazały poza łagodną hiponatermią która za dwa dni była już w normie biorę bisokard 5 mg nada się źle czuję drętwieją mi ręce i czuję ucisk w klatce piersiowej do tego puchną mi ręce i nogi a serce nadal bije szybko 90 100 puls co może być przyczyną USG serca ok

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Witam serdecznie,
warto byłoby jeszcze wykonać ekg wysilkowe oraz Holtera ekg. Jeśli wyniki wyjdą i lekarz Kardiolog nie stwierdzi choroby serca wskazana jest wizyta u psychologa gdyż przyczyną może być nerwica.
Pozdrawiam.
Małgorzata Panek
70 poziom zaufania
Pani objawy i prawidłowe wyniki badania ECHO mogą świadczyć , że występują u Pani zaburzenia rytmu serca. Niepokojące są natomiast obrzęki i dolegliwości w klatce piersiowej. Należałoby wykonać badanie Holter EKG przez 24 godzinny oceniając rytm serca. Proszę udać się na konsultację do kardiologa. W razie nasilonych dolegliwości bólowych proszę zgłosić się niezwłocznie na SOR.
Pozdrawiam