Omdlenia, uczucie zimna, drżenie kończyn, sztywnienie twarzy i przyspieszone tętno

Witam mam 18lat 182cm 65kg Od roku miewam omdlenia.Robi mi się bardzo zimno,drgają mi kończyny,sztywnieje twarz,czuje przyspieszone tętno.Po nich nie mam apetytu,jestem bardzo osłabiony. TK głowy nic nie wykazało. TK brzucha podejrzenie naczyniaka lub FNH.Miałem 6 mies przerwę.Po lekkim zmarznięciu powróciły z podwojoną siłą.Nie mogłem rozgrzać organizmu po rozgrzaniu wysoki wybuch gorąca i znów zimna (tak 5x). Przy tym tętno 138/80 puls 95.Rano znów to samo.Tętno 131/81 puls105 do południa.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Porada taka przekracza granice naszego forum.

Trzeba koniecznie wykluczyć choroby infekcyjne takie jak Borelioza (test western blot) oraz bartonella i babesia.
Czy wyjeżdzał pan za granice do egzotycznych krajów?