Omdlenie i drętwienie całego ciała

Witam. We wrześniu zrobiło mi sie słabo w pracy,nagle całe ciało zaczęło drętwieć,jakby mroczki po nim chodziły. Po kilku dniach pojawiły się bóle w okolicy serca,jakby ktoś naciskał na klatkę piersiowa,czasami jest to kłucie.dodatkowo pojawiły się takie kłucia w okolicach łokcia.jakby coś mi ściskało żyły. Pojawia się to systematycznie co 3-4 dni,po czym ustępuje i czuje się dobrze.dodatkowo boli mnie prawie codziennie głowa,prawa strona. jakby uciskało mi cos mózg. Proszę o pomoc,pozdrawiam.

Liczne objawy opisywane przez Panią uzasadniają wizytę u lekarza rodzinnego.
On poza wywiadem zbada Panią i podejmie decyzje o dalszych krokach diagnostycznych celem wykluczenia podłoża organicznego.Całość może również wskazywać na cechy nerwicy.
Ale bez wizyty u lekarza nie może się obejść.
Pozdrawiam