Opalanie a stosowanie kremu na przebarwienia potrądzikowe

Witam, dostałam od Pani dermatolog LOCACID na przebarwienia potrądzikowe na pośladkach. Wiem, że stosując ten krem nie można się opalać ALE czy to dotyczy całego ciała czy tylko miejsc, na które krem jest nakładany? Zbliża się lato i chciałabym korzystać ze słońca zasłaniając po prostu miejsca, które będę smarować.

Polecam na przebarwienia zastosować peelingi medyczne u dermatologa- szybciej się Pani ich pozbędzie. Pośladki teraz proszę zasłaniać nie eksponowac ich na słońca, a na całe ciało przy opalaniu również proszę stosowac kremy z filrem spf50