Opalanie na solarium przy przyjmowaniu leków Asertin i Deprexolet

Dzień Dobry , biorę lek od ponad roku o nazwie Asertin rano dawka 150mg i w nocy lek o nazwie Deprexolet 10 mg od 2 miesiecy na nerwice lękową opalałam sie raz na sloncu dosc mocnym opalilam sie na czerwono czy mogę korzystac z solarium ? jesli nie czym to może grozić ?

Witam...proszę o zapytanie na ten temat lekarza. Ja jestem psychologiem. Wprawdzie klinicystą z dość dużym doświadczeniem, ale wolałbym, żeby na Pani pytanie odpowiedział ktoś znacznie bardziej kompetentny czyli lekarz, najlepiej oczywiście psychiatra. Pozdrawiam.