Opatrywanie ran po oparzeniu

na rane po oparzniu mam załozony opatrunek z trzech warstw i ta pierwsza warstwa to nie gaza tylko jakis kwadracik w dziurki nie wiem z czego przykleij mi się do rany i comam zrobic? zostawic az sie zrobi strup i odpadnie razem ze strupem?

Witam. Nie wiem jaki opatrunek był założony ale jeśli nie ma Pani możliwości odwiedzenia poradni (co byłoby najlepszym rozwiązaniem) proponuję kupić sól fizjologiczną w aptece i polewając próbować delikatnie odkleić opatrunek, przyłożyć sterylną gaze i udac się w najbliższym terminie na obejżenie rany