Operacja DIAM kręgosłupa
Dzień dobry jestem po operacji DIAM kręgosłupa w odcinku L4-L5 która była wykonana w kwietniu 2013 zlecono mi po niej MRI w trybie cito ponieważ mimo operacji bóle nadal się utrzymują oraz nietrzymanie moczu ,oto wynik MRI: w loży w okolicy międzykolczystej L4-L5 obecne dość rozległe zmiany obrzękowo bliznowate i zapalne tkanek miękkich grzbietu. Chciałabym wiedzieć , czy to coś poważnego ?,czy to są powikłania pooperacyjne, czy grozi mi reoperacja? ponieważ wizytę mam dopiero w kwietniu.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu są niepokojące, zakładam ze badanie MR było wykonane ostatnio po dość długim czasie od zabiegu. Warto przyśpieszyć wizytę kontrolną.