Operacja kończyny prawej

Witam, mam takie pytanie. Miałam operację 6 dni temu na żylaki kończyny dolnej prawej - wycięta żyła od pachwiny do kostki, od zewnątrz nogi, ale po drugiej stronie nogi mam widoczne pajączki, więc moje pytanie - kiedy mogę pójść na ostrzykiwanie?

KOBIETA ponad rok temu

Na pewno musi Pani zaczekać do pełnego wygojenia się ran pooperacyjnych oraz do zakończenia leczenia przeciwkrzepliwego. Prawdopodobnie kilka tygodni. Dodatkowo po skleroterapii na 1 do 2 tygodni stosuje się terapię uciskową, podobną jak po operacji. Noga jest ciasno zabandażowana, co powoduje częściowe unieruchomienie, tak więc musi być Pani na to gotowa.