Operacja metodą laparoskopową a ciąża

Witam wszystkie moje wyniki hormonalne sa niby w normie robiłam testy. Ostatnią miesiączkę oczywiscie po uprzednim wywołaniu jej miałam 26.08 trwała 4 dni i była bardzo skąpa, dodam ze Clostilbegyt nie biorę juz od dawna lekarz kazał mi przestać czy w takim razie zostaje mi już tylko operacja laporoskopowa aby zajść w ciążę??
KOBIETA ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Operację laparoskopową, a dokładniej laparoskopie zwiadowczą wykonuje się u kobiet mających problem z zajściem w ciąże i z poronieniami nawykowymi. Jest to zabieg diagnostyczny, mający na celu wykluczyć kolejne przyczyny niepłodności.
Powinna Pani porozmawiać ze swoim lekarzem ginekologiem który Panią leczy i poprosić go o wyjaśnienie wszystkich wątpliwości w trakcie wizyty. Musiała Pani bowiem coś źle zrozumieć, gdyż nie ma możliwości zajścia w ciążę poprzez wykonanie operacji laparoskopowej.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty