Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Operacja pęcherza moczowego u mamy

Moja mama dostała skierowanie na operację podwieszenia pęcherza moczowego, czy można obejśc się bez operacji, czy operacje tego typu bywają niebezpieczne, czy trzeba się tym martwic?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Marta Mielniczuk
55 poziom zaufania

Witam,
każda operacja niesie za sobą ryzyko powikłań, których trzeba być świadomym. Operacja, którą zaproponowano Pani Mamie także. Jest to jednak zabieg, który w znaczący sposób wpłynie na podniesienie komfortu codziennego życia Pani Mamy i pozwoli złagodzić objawy z powodu których Pani Mama cierpi. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy