Operacja tętniaka aorty a lot samolotem

Mam pytanie mój mąż miał po 20.listopada operacje tętniaka aorty ,a na święta Bożego Narodzenia ma wykupiony lot do Londynu ,czy będzie mógł lecieć samolotem?

Witam. Proszę zwrócić uwagę na zadane pytanie. Chyba coś Pani pomyliła. Ponieważ listopad dopiero będzie. A jeżeli będzie operowany Pan po 20 listopada to jest mało prawdopodobne aby mógł poruszać się samolotem. Zależy to od wielu czynników. Pozdrawiam.