Operacja wyciągnięcia zza oka odłamka piły

Witam W dniu 3 lipca miałem operację prowadzoną przez laryngologów polegającą na wyciągnieciu zza oka odłamka piły... od tego czsu nie otwieram powieki (chyba że palcami) i widzę podwójnie o ile można to nazwać widzeniem bo odłamek przebił mi plamę więc do operacji jeszcze coś prawie normalnie bo bokiem widziałem.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Konieczna jest konsultacja z okulistą, najlepiej w ośrodku specjalizującym się w chirurgii oka.