Operacja żylaków a prace domowe

Czy mogę wykonywać drobne prace domowe po operacji żylakw dolnej kończyny a kiedy mogę wyjść z domu.Operację miałam 24.03.

Witam serdecznie, każda forma aktywności, która nie jest wyczynem/podnoszeniem dużych ciężarów, jest po zabiegu zalecana. Drobne prace, spacery itp. już od pierwszego dnia po zabiegu. Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec. angiolog