Opinia lekarska wyników MR kręgosłupa

Proszę o opinię lekarską wyników MR. "Cechy dehyddatyzacji krążka międzykręgowego L4-L5. Na poziomie tym widoczna jest centralna przepuklina krążka międzykręgowego 10 mm do kanału kręgowego z jego stenozą i zwężeniem otworów międzykręgowych większym po stronie lewej. Poza tym nie uwidoczniono zmian." Mam 25 lat. Proszę o opinię i pomoc w dalszym leczeniu.
25 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zmiany ukazane w badaniu świadczą o złym stanie kręgosłupa. Opisywane nieprawidłowości mogą być czynnikiem sprawczym bólu, drętwienia i parestezji kończyn. Warto udać się na konsultację do neurochirurga.