Opinie o pastach wybielających

Witam Chciałbym się zapytać co państwo sądzicie o pastach wybielających PageRegular oraz Pro-Whiter Intesive może pańswto ją używaliście? i co to oznacza wybielanie skala 1,5 Vita czy to dużo czy mało. Pozdrawiam

Pasty wybielające są de facto pastami usuwającymi osad nazębny, powstały od spożywania kawy, herbaty itp. 1,5 w skali Vita to zmiana o 1,5 odcienia. Czy dużo czy mało zależy od koloru wyjściowego. Najskuteczniejsze jest jednak profesjonalne wybielanie w gabinecie. Pozdrawiam