Opis badania EEG 2-latka wykonanego podczas snu

Witam"mój dwuletni synek miał robione bad EEG podczas snu.Opis;rejestruje się pojedyńcze wysokonapięciowe fale wolne o zaostrzonym rysunku ,oraz pojedyńcze fale ostre.Synek miewa ok 3godzinne czuwania nocne ,siedzi w łóżeczku to sie kładzie rzadziej wstaje i nad ranem zasypia.W dzień śpi godzine przez południe.Są noce że prześpi całą noc.Bardzo proszę o konsultacje DZIĘKUJĘ {zatroskana mama}

Opis badania lakoniczny.Opisane zmiany są rzadkie ( mogą występować również u osób zdrowych) wiec w łączności z przedstawionym przez Panią obrazem problemu nie widzę podstaw do niepokoju.
prawdopodobnie trzeba uregulować sen zaczynając od likwidacji popołudniowej drzemki.

Pozdrawiam serdecznie