Opis badania kręgosłupa w projekcji bocznej
opis badania wyrownanie lordozy w projekcji bocznej.Dyskopatia L5/S1 Osteofity przednio-bocznych krawędzi trzonów-lędźwiowych od L2doL5.Poza tym w/w odciniek w rtg bez zmian

MĘŻCZYZNA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu mają charakter zwyrodnieniowy oraz przeciążeniowy. Zabieg operacyjny w tej sytuacji najprawdopodobniej może okazać się koniecznością. Proponuję kontakt z neurochirurgiem.