Opis badania prenatalnego

Witamam, bardzo prosze o interpretacje opisu badania prenatalnego: "tulow plodu znajduje sie w ciasnym pofaldowanym worku owodniowym?". Jestem na przelomie12/13 tc. Wczesniej wszystko bylo dobrze. Bardzo sie boje o dziecko, a kolejne badanie dopiero za tydzien. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Marta Jaruchowska

Dziwny opis , kwestia ilosci plynu owodniowego , chyba o to chodzilo lekarzowi wykonujacemu usg. RoUmiem, ze badane bylo NT i NB i wszystko jest w porzadku, jesli tak to spokojnie poczekalabym na nastepne wizyte.