Opis badania tomografii komputerowej macicy i jajników

opis badania tomografii komp.NIEPRAWIDLOWE POGRUBIENIE TYLNEJ SCIANY MACICY,JAJNIKI NIEPOWIEKSZONE,W LEWYM 2 PECHERZYKI CZYNNOSCIOWE,DROBNA(5MM)TORBIEL SZYJKOWA.CO TO OZNACZA?CZY TO JEST COS ZLEGO?CHCIALABYM OTRZYMAC WYCZERPUJACA ODPOWIEDZ JAK NAJSZYBCIEJ TO MOZLIWE.Z GORY BARDZO DZIEKUJE

Witam. Opis badania nie jest do końca prawidłowy, jednak brak jest ewidentnych elementów wskazujących na przykład na podejrzenie zmainy nowotworowej - tak na prawdę do wyjaśnienia jest przedewszystkim pogrubienie ściany macicy. Podstawą tutaj będzie wywiad medyczny i badanie fizykalne prowadzącego ginekologa