Opis badania tomografii komputerowej macicy i jajników
opis badania tomografii komp.NIEPRAWIDLOWE POGRUBIENIE TYLNEJ SCIANY MACICY,JAJNIKI NIEPOWIEKSZONE,W LEWYM 2 PECHERZYKI CZYNNOSCIOWE,DROBNA(5MM)TORBIEL SZYJKOWA.CO TO OZNACZA?CZY TO JEST COS ZLEGO?CHCIALABYM OTRZYMAC WYCZERPUJACA ODPOWIEDZ JAK NAJSZYBCIEJ TO MOZLIWE.Z GORY BARDZO DZIEKUJE

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Co to są mięśnie dna miednicy?
Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.
Witam. Opis badania nie jest do końca prawidłowy, jednak brak jest ewidentnych elementów wskazujących na przykład na podejrzenie zmainy nowotworowej - tak na prawdę do wyjaśnienia jest przedewszystkim pogrubienie ściany macicy. Podstawą tutaj będzie wywiad medyczny i badanie fizykalne prowadzącego ginekologa