Opis badania tomografii komputerowej płuc

Witam proszę o interpretacę wyniku z tomografii komputerwej.obszar konsolidacji miąższu plucnego w segmecie 9 pluca lewego o srednicy 11mm zmiany pozapalne? poza tym miąższ pluc bez zmian naciekowych ,ognisk konsolidacji czy stref niedodmy . TCHAWICA I OSKRZERLA BEZ CECH OBTURACJI . jamy oplucne wolne. śrudpiersie i wneki bez cech limfadenopatii struktury kostne adekwatne do wieku ,bez cech patologi .

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wynik może wskazywać na stan po przebytym zapaleniu płuc. Wynik powinien być oceniony przez lekarza prowadzącego, który odniesie go do Pani stanu zdrowia.