Opis badania USG jamy brzusznej

Witam mam pytanie w badaniu usg jamy brzusznej mam tak opisane: wątroba stłuszczona niejednorodna, niregularne stłuszczenie co to oznacza?czy cos musze w tym kierunku robić leczenie itp.?

Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponuje wizyte mu lekarza w rejonie ,moze potrzaba badan dodatkowyc watrobowych ,stlusczsenie watoby moze wynika miedzy innymi z powdu nauzywania alkocholu